Šliumpaausis

Tai labai piktas, susiraukęs ir nebendraujantis padaras, kuris dažniausiai mėgsta tūnoti palubėje. Aš irgi juo tampu kai nebūnu pabėgiojęs. Tai iš esmės turi logišką paaiškinimą – neišeikvotas energijos kiekis priverčia jaustis nekomfortabiliai, atsiranda nervinė įtampa.

PaveikslėlisIšeiti iš aplinkiniams pavojingos būsenos kartais nepadeda netgi treniruotės. Taip kartais atsiranda dėl tam tikrų vitaminų trūkumo. Nesupraskit klaidingai, likus kelioms savaitėms iki Europos čempionato tikrai neryju saujomis visų abėcėlėje esančių raidžių, tiesiog profilaktiškai suvartoju vienokius ar kitokius vitaminus, nes puikiai žinau kad reikiamų vitaminų su per visą žiemą cheminių priemonių pagalba išlaikytomis daržovės bei vaisiais negaunu. Trumpai apie juos. Super svarbus yra B kompleksas (1,2,3,6,12), tiesa dėl skirtingų paros normų siūloma naudoti ne pavienius, o visą kompleksą. Vartoju per pusryčius. Antras elementas – Magnis. Iš esmės naudoju mėšlungio profilaktikai, nors šitas gėris vien tuo neapsiriboja. Magnį suvartoju vakare, nes jis ramina ir gerina miego kokybę. Taip pat likus 3 dienoms iki rimtų varžybų geriu magnio tirpalą (vaistinės parduoda ampulėmis). Tai yra mėšlungio profilaktika bėgimo metu, ir aišku išmokta pamoka bėgant VLN maratoną 2008 m., kai likus 10 km. fiziškai nebepabėgau dėl susitraukusių raumenų skausmo ant abiejų kojų. Nepamirštu duoti duoklę širdžiai Žuvies taukais. Ir aišku vitaminas C. Beto stengiuosi vitaminų nemaišyti ir vartoti cikliškai.

Antroji pasiruošimo savaitė: dariau pora rimtų, pakankamai ilgų, greitų bet įveikiamų treniruočių, pagreitėjimus, pratinausi prie pastovaus ir artimo šimtnei greičio, atsipalaidavau pirtyje ir vietoje planuoto bėgimo „Aplink Rėkyvos ežerą“ sudalyvavau Vilniaus akvatlono estafetėje bėgdamas 4 km., kas savaitės pabaigoje sudarė 170 km. (12 val.). Stiprus ir super šaltas vėjas pakoregavo mano planus, tačiau nenusimenu – jaučiuosi puikiai, o juk svarbiausia dabar nesusirgti, nepasigauti traumos ar dar blogiau – netapti palubiniu šliumpaausiu.

Liko 4 savaitės.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s