Sugriuvimas

Rimčiau susimąstome tik tada, kai jau turime tam tikras pasekmes. Bet kodėl?! To priežastis ne koks nutrūktgalviškumas, ekstremalumas o vienareikšmiškai idiotizmas, ypač kai tai liečia tavo paties sveikatą…

PaveikslėlisSpėlioji, kodėl matei mane apšilinėjantį prieš Nike bėgimą, tačiau nematai mano rezultato? Ne, tai nėra sistemos klaida. Apsisprendžiau kad nebėgsiu likus 10 min. iki starto. Tokį sprendimą priimti buvo nepakeliamai sunku, tačiau kitos išeities neturėjau.

PaveikslėlisKeista, bet traumas, kurias esu turėjęs ir kurios neleisdavo kurį laiką bėgioti pagaudavau visur, bet tik ne bėgimo metu. Šį kartą susitrenkiau kelį į mūrinę sieną įveikinėdamas kliūčių ruožą. Tuo metu nekreipiau dėmesio į patinimą. Po kelių dienų  sąnario skausmas jau siuntė signalus bėgant Trakų pusmaratonį. Ir galiausiai dar po poros dienų darant lengvą treniruotę teko visiškai sustoti – skausmas bėgant įkalnę ir nuokalnę tapo nebepakeliamas. Po to sekė daug „arklinio“ tepalo ir jokio bėgimo. Praėjus pusantros savaitės tikėjausi būti atstojęs ant kojų ir sustartuoti varžybose. Deja, po apšilimo ir vieno pagreitėjimo teko netgi atsisakyti minties lengvai subėgti dešimtuką.

PaveikslėlisKadangi pačiame bėgime nedalyvavau – neetiška būtų perpasakoti kitų dalyvių įspūdžius, nuotaikas ir atsiliepimus. Tiesiog teko girdėti pakankamai nemažai vienokio ar kitokio pagrįsto pasipiktinimo. Atrodo rimti organizatoriai, dar rimtesni rėmėjai, bet kažkodėl gaunasi „kosmosas“.

Šiuo metu  mano nuotaika niūroka. Pagal savo planą praleidau ne tik Nike 10km. bėgimą, bet ir dieną prieš tai vykusį šaunų triatloną, bei penktadienį Alytuje vykusį bėgimą „prieš vėžį“. Už penkių dienų startuosiu multi sporto varžybose „Vilnius challenger“ elito grupėj, kur spėju bus 8 gal 9 valandos veiksmo ir apie 60 kilometrų, kur jau nesitikiu jokio rezultato. Taip pat kitos savaitės pabaigoje dalyvausiu Belgijoje labdaros estafetiniame paros bėgime. Labai tikiuosi kad viskas toliau klostysis pagal planą ir nuo liepos mėnesio jau bus galima rimčiau pradėti judėti pasiruošimo pasaulio čempionatui link.

Reklama

4 comments

  1. Vaidai, visų pirma, sveikatos ir kantrybės! Antra, be galo smalsu, kur ir kada tiksliai vyks labdaros estafetinis paros bėgimas Belgijoje? Labai norėtųsi pabūti sirgaliumi… 🙂

  2. Stiprybės ir ramybės. Turėsit dar tų progų mus vėl stebinti rezultais. O mes kantriai laukiam ir tikim Jumis 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s