Aukštyn nosį!

PaveikslėlisMalonu matyti, kaip artėjant vienam didžiausių šalies renginiui „VLN maratonui“ daugėja ir besitreniruojančiųjų gretos. Juokinga, bet didžiausios spūstys trasoje susidaro paskutinę savaitę prieš renginį. Tokiu atveju yra betiksliai eikvojamos kalorijos, alinamas organizmas ir dėl to varžybų metu prarandamos sekundės, minutės ar net valandos. Patikėk, jei nori geresnio rezultato, lengvesnio finišo ir saldesnio šampano – išeik pajudėti jau dabar, ne rytoj!

PaveikslėlisIšties norėčiau nuoširdžiai pasidžiaugti Lietuvos rinktinės pasirodymais pasaulio lengvosios atletikos čempionate. Tikiu, kad seki rezultatus ir matai kuriems geriau ar mažiau sekasi. Žinai, žiniasklaidoje visiškai simbolinė žinutė, kad kažkas nepateko į finalą, pusfinalį, ar kad užėmė kažkokią n-ą vietą skamba nepaprastai skurdžiai. Gėda ir pikta, bet visuomenė verčiau domisi išsišokėliais ir klounais nei prakaitą liejančiais ir šalies garbę ginančiais sportininkais. Suprask, didelis laimėjimas yra jau vien normatyvo įvykdymas ir teisės dalyvauti pasaulio čempionate turėjimas. Jau nekalbant apie užimtas tikrai aukštas vietas. Didžiuojuosi ir semiuosi iš jų stiprybės. Tikiu, tu taip pat!

PaveikslėlisBegalo džiaugiuosi moterų maratonininkių laikais: Diana Labočevskė 2:37:48 val. (12-a), Živilė Balčiūnaitė 2:41:09 val. (20-a), Remalda Kergytė 2:47:30 val. (30-a). Čia neoficialiai Lietuvos komanda užėmė aukštą 3 komandinę vietą. Įdomu kiek Lietuvos vyrų sugebėtų prabėgti tokiems laikams? Spėju viso labo kokie 10, gal 15. Taigi, tikrai pagarba mūsų moterims. Atvirai, linkiu sau pačiam kada nors subėgti bent kiek panašiam laikui.

PaveikslėlisMano treniruotės juda į priekį. Tikrai ne taip sparčiai kaip norėtųsi, bet džiaugiuosi kad kelių sąnariai leidžia nesustoti. Nuo liepos mėnesio, pagal savo planą, turėjau sukaupti kilometražą, o nuo rugpjūčio pabaigos turėčiau pradėti žymiai rimtesnės treniruotės. Gal dėl karščio ir treniruočių naktimis, gal dėl ilgos pertraukos, bet įsivažiuoti yra gan sunku. Į savo treniruotes įvedžiau šiokių tokių naujovių – pabėgiojimų po miškus ir kalnus bei pasivažinėjimus riedučiais. Tiek viena, tiek kita, tikiu, kad turėtų bent šiek tiek sustiprinti kojas.

PaveikslėlisKitos savaitės pabaigoje planuoju vykti savęs patikrinti į Latviją, kur vyks „IAU World Cup 50 km”. Čia būtų tikslas 50 km. subėgti greičiau nei per 3:20val. Bus matyt… Aukštyn nosį!

—————————————————————————————————————

Reklama

One comment

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s