Kaip pradėti bėgti?

DSC_0023

Manęs dažnai klausia patarimų kaip pradėti bėgioti. Žmonėms pats prisivertimas bėgti asocijuojasi daugiau su turėjimu nei norėjimu tai daryti. Laisvalaikiu juk visi siekiame daryti ką norime be jokios prievartos. Štai kodėl sąmoningas bandymas įtikinti save kad turiu prisiversti pradėti bėgioti tampa kur kas rimtesnis iššūkis nei pats bėgimo procesas.

Į klausimą kaip pradėti bėgioti dažniausiai atsakau klausimu – kokios priežastys neleidžia Jums to daryti? Po kelių pasiteisinimų Jūs patys pripažinsite kad dažnai tik per mažas noras trukdo pradėti džiaugtis judėjimo laisve.

Kaip aš kiekvieną rytą su kava suvalgau natūralų grikių batonėlį, taip kasdien per pietų pertrauką einu pabėgioti. Bėgimas turi tapti kaip savaime suprantamas reiškinys Jūsų rutinoje. Auksinė taisyklė siekiantiems pradėti bėgioti yra ta, kad Jūs turite siekti išsiugdyti įprotį bėgti. Bėkite kasdien nesvarbu kokiu oru, kad ir ne po daug, tačiau kasdien. Žinokite sporto naudą kūnui ir sielai, sekite savo rezultatus ir nenustokite džiaugtis tuo ką darote. Įpročio galia yra tokia didelė, kad Jūs net nepajusite kaip kaskart šuoliuosite po dešimtį kilometrų ir visada jausitės puikiai. Bėgimas man suteikia laimę – linkiu  Jums to paties.

 

Reklama