LTU ULTRA apžvalga (3/3)

Ši trilogijos dalis yra baisiai neįdomi man pačiam, todėl to net nesitikiu kad kažkas ja susidomės. Toks jau esu: garsiai visiems rėkiu koks silpnas esu jei kur paslystu, ir tyliai džiaugiuosi pasiekęs vieną ar kitą savo tiksliuką. 2016 metai buvo kitokie – tūkstančiai emocijų, daug pasiektų tikslų, svajonių, koks milijonas nepamirštamų akimirkų,.. vos keliasdešimt kilometrų, dvi medinės kojos ir viena širdis. Pažadu, laukinio ultra žmogaus istorija vieną dieną suguls ant balto popieriaus lapo, o kol kas toliau auginu barzdą ir rašau sau stiprų aštuonetą.

Tik pastraipa. Ilgam įsiminė daugiau nei prieš 10 metų vienos tetulės man pasakyti žodžiai: „Tą žvėrį savyje nukreipk geriems tikslams!“. Prireikė nemažai laiko, kol supratau, kad kiekvienas iš mūsų esame verti tiek, kiek duodame kitiems. O ir skeptikams, kurie mano kad visi sportininkai savanaudiškai tenkindami savo ego vaikosi vien medalių, vertėtų apsidairyti.  Nuoširdžiai tikiuosi, kad projektu „100km. ant bėgimo takelio“ įtikinau jog judėjimo džiaugsmui ir patyrimui nebūtinos geriausios sąlygos, šilčiausias oras ar lygiausias takas. Mačiau jūsų akis, todėl esu įsitikinęs kad sporto stovykloje Slovakijoje išmokiau ne tik pamatyti savo ribas, bet jas kaskart su trenksmu peržengti ir nugalėti save. EKO žygiu iš Klaipėdos į Nidą ir atgal parodžiau koks pilnas nuotykių gali būti gyvenimas kai pabėgi iš įprastos rutuliškos aplinkos. Pasaulio Trail čempionate prie Lietuvos vėliavos nestovėjau vienas kaip pirštas, visose tarptautinėse varžybose atidaviau savęs tiek kiek galėjau, nuolat dalinausi mintimis, emocijomis ir išmoktomis pamokomis. Visa tai vien tik tam, kad tave paskatinčiau svajoti, siekti, dirbti ir džiaugtis pasiektais rezultatais.

Kai girdi krūtinėje plakimą, tau nereikia medalio, nereikia garbės ar pripažinimo. Jau dabar puikiai žinau, kad tiesiog prabėgęs trail olimpiadoje 170 km. aplink Monblaną negalėsiu išvykti į jį neužlipęs, kai tuo tarpu vieni važiuoja tik bėgti, kiti tik lipti… Kokybiško laiko yra vertas mano gyvenimas, tokio palinkėsiu ir jums visiems! Gražių švenčių ir prasmingų naujųjų metų!


2016m. skaičiais: 630 sporto valandų / 6 500 įveiktų km. / 140 vertical km. // Pasaulio trail čempionatas – 20 vt. / Pasaulio trail taurės etapas TransGranCanaria – 8 vt., / Ultra Chojnick – 1 vt. (Track record) / Chudy Wawrzyniec – 1 vt. (Track record) / Kernavė – Vilnius Trail – 1 vt. (track record) // Turino maratonas – 2:31.14 / 100km. ant bėgimo takelio 7:15.40 /


 

 

Reklama