APIE MANE

first4

– Sunkiausia žengti pirmus žingsnius, pabėgti nuo rutinos. Ji tiesiog smaugia visus silpnus, kurie net nebando, nenori nieko keisti. Galiausiai nebesvajojame, nebesidžiaugiame tuo ką darome: negyvene o tik egzistuojame. Nesvarbu ar tai bėgimas, ar kokia kita veika – įdėk dalelę širdies, toną prakaito, išeik iš konforto zonos ir pasiek savo svajones. Visi rėmai yra tik mūsų galvose – viskas įveikiama ir pasiekiama!

Kodėl bėgu? Nes šitas procesas man suteikia gerų emocijų, jausmų. Bėgimas man asocijuojasi su tikslu, svajone, pažinimu, augimu, tobulėjimu. Galiausiai man tai suteikia malonumą ir prasmę. Prasmę, kad galbūt mano parisnojimas, užsispyrimas, valia bus kam nors įkvėpimas siekiant savų tikslų – bėgu, kad rytoj bėgtum ir tu!

 – Esu ultra ilgų distancijų bėgikas, fenomenalus atletas. Nuo 2012 m. oficialiai esu įveikęs per 20 ultramaratonų, iš kurių 5 Pasaulio ir Europos čempionatai. Aukščiausi pasiekimai: Pasaulio trail čempionate užimta 20 vieta (2016m.), Pasaulio utra taurės etape TransGrancanaria 125km. – 8 (2016m.).

– Didžiausia pergalė yra nugalėti ne varžovus, o save patį. Visada yra dvi galimybės: sustoti, pasitraukti, eiti ilsėtis, arba nerti į tikrą pragarą, sukandus dantis iškęsti skausmą, išgyventi ir tokiu būdu peržengti savo įsivaizduojamas ribas, pasiekti viršūnę, nugalėti ir pamatyti kitokią  – nugalėtojo gyvenimo pusę.